Koło Naukowe Zarządzania Finansami

To inicjatywa studencka mająca na celu rozpowszechnianie szeroko rozumianej edukacji finansowej.
Opiekunem Koła jest dr hab. inż. Artur Paździor, prof. PL.

Poprzez działalność w Organizacji studenci mają możliwość pogłębiania swojej wiedzy i zdobywania doświadczenia przydatnego w życiu zawodowym, a także rozwijania swoich umiejętności i zainteresowań. Jeżeli zależy Ci na jak najlepszym wykorzystaniu czasu studiów i pogłębieniu swojej wiedzy finansowej – koniecznie dołącz do nas! KNZF współpracuje nie tylko z kadrą akademicką, ale również z innymi organizacjami, kołami naukowymi i ośrodkami akademickim z całego kraju. Różnorodność podejmowanych przez Koło działań pozwala na odkrycie potencjału, jaki drzemie w każdym z należących do niego studentów.

Główne inicjatywy to organizowanie konferencji naukowych, spotkań z przedstawicielami świata finansów i biznesu, a także realizowanie licznych projektów związanych z edukacją finansową.

W roku akademickim 2021/2022 planujemy: organizacje „IV Ogólnopolskiej Konferencji Wartości w Biznesie” (wydarzenie planowane jest na 28-29 kwietnia); wycieczka do Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie; nawiązanie współpracy z Panią K.Białek (cykl szkoleń „Akademia pośrednika kredytowego”); organizacja „Pikniku Młodych Ekonomistów” (planowany na 2 czerwca); cotygodniowy konkurs giełdowy na naszym Facebooku; wzięcie udziału w konkursie XVII. EY Financial Challenger; spotkanie z Panią M. Filipek-Sobczak – dyrektor Lubelskiej Agencji Przedsiębiorczości; udział w licznych konferencjach naukowych, szkoleniach, webinarach; cykliczne spotkania z ludźmi ze świata finansów, ekonomii i biznesu; nawiązywanie kolejnych wartościowych współprac z kołami naukowymi oraz stowarzyszeniami finansowymi.

Więcej informacji dotyczących bieżącej działalności Koła na: https://www.facebook.com/KNZFPL

Spotkania Koła odbywają się co tydzień: na auli WZ lub w formie online

Kobiety w biznesie
Piknik Młodych Ekonomistów
TYdzień Przedsiębiorczości