Kobiety w Biznesie

Our consultation is always in sync with your strategy

6 marca na Wydział Zarządzania Politechniki Lubelskiej odbyło się wydarzenie „Kobiety w Biznesie”, które zostało zorganizowane przez Koło.

Podczas wydarzenia uczestnicy mieli okazję wysłuchać panelu dyskusyjnego „Kobiety w Nauce i Biznesie”, w którym wzięły udział: Pani dr Ilona Skibińska-Fabrowska (Dyrektor oddziału okręgowego NBP w Lublinie, adiunkt Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie), Pani Marzena Strok-Sadło (Członek Zarządu Klaster Lubelska Medycyna oraz Kierownik Referatu ekosystemów gospodarczych i infrastruktury biznesu Urząd Miasta Lublin), Pani Joanna Smuszkiewicz Biłyk (współwłaścicielka Hotel Kazimierzówka Wellness&Spa). Moderatorem panelu był Pan dr hab. Artur Paździor, prof. uczelni.

W dalszej części spotkania mieliśmy przyjemność wysłuchać inspirującego wystąpienia ,,Kobieta a Społeczna odpowiedzialność biznesu”, Pani Agnieszki Gąsior-Mazur, Prezes Stowarzyszenia Lubelski Klub Biznesu, które zwróciło uwagę na istotne kwestie roli Kobiet i odpowiedzialności w społeczeństwie.

Dziękujemy także Pani Magdzie Żukowskiej, Dyrektor Hotel AGIT Congress & SPA w Lublinie za krótkie przemówienie oraz całemu Hotelowi za zasponsorowanie przerwy kawowej.

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim gościom, prelegentom, patronom oraz wszystkim, którzy wspomogli organizację wydarzenia ,,Kobiety w Biznesie”. Dziękujemy wszystkim Uczestnikom za tak liczne przybycie i mamy nadzieję, że spotkamy się na kolejnych inicjatywach organizowanych przez nasze Koło.

Materiał z transmisji jest dostępny na profilu koła.

Materiał z wydarzenia emitowała Panorama Lubelska. Materiał jest dostępny od minuty 7:10 do 9.00.

https://lublin.tvp.pl/1502451/panorama-lubelska