Piknik Młodych Ekonomistów

Our consultation is always in sync with your strategy

W czwartek 2 czerwca 2022 r. odbył się I Piknik Młodych Ekonomistów.

,,Piknik Młodych Ekonomistów” był doskonałą okazją do poszerzenia wiedzy, poznania członków kół naukowych z innych placówek uczelnianych, wymiany myśli, poglądów i doświadczeń naukowych, ale także do wspólnej zabawy i integracji międzyuczelnianej.

Wydarzenie miało charakter sympozjum naukowego, podczas którego odbył się wykład inauguracyjny, prelekcje oraz prezentacja artykułów napisanych przez uczestników naszego koła. Po części naukowej odbędzie się część integracyjna, na której będą czekały na gości różnego rodzaju atrakcje i konkursy z nagrodami.

W trakcie całego wydarzenia będzie prowadzona zbiórka charytatywna na rzecz Hospicjum Dobrego Samarytanina w Lublinie.

Dziękujemy także wszystkim podmiotom, które objęły Piknik patronatami : Wydział Zarządzania Politechniki Lubelskiej, PTE Oddział Lublin, PGE Dystrybucja S.A., PFR Portal PPK, LPEC, Powiat Świdnicki w Świdniku, Innovations Hub Fundation, Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych, Polskie Radio Lublin, Klub Studencki Kazik.

Dziękujemy PFR Portal PPK za przedstawienie w zrozumiały sposób idei oszczędzania oraz Innovations Hub Fundation za przybliżenie najistotniejszych zagadnień dotyczących start-upów i zaprezentowanie ich w praktyce podczas warsztatów.

Gratulujemy studentom efektów pracy nad artykułami naukowymi i życzymy nowych, ciekawych pomysłów.